خدمات امن‌سازی
(Hardening)

امن‌سازی به فرآیندی گفته می‌شود که طی آن سیستم‌ها به صورت امن، کانفیگ و به روزرسانی شده و مقررات عملیاتی و سیاست‌های امنیتی‌ای بر روی آن‌ها تنظیم می‌شوند تا محیطی امن برای فعالیت آن‌ها ایجاد گردد؛ ضمن اینکه سرویس‌ها و برنامه‌های غیر ضروری را نیز حذف می‌کند. با این کار، آسیب‌پذیری‌های زیرساخت سازمان برطرف شده و احتمال نفوذ تهدیدها تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

با امن‌سازی خیالتان از بابت آسیب پذیری‌ها راحت است

شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد، از متخصصان امنیتی‌ای بهره می‌گیرد که سیستم‌های مختلف سازمان شما را به دقت کاوش کرده و عملیات امن سازی و مقاوم سازی را به طور کامل بر روی آن‌ها اجرا می‌کنند.

برخی از خدمات امن سازی که شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد به شما ارائه می‌دهد:

امن سازی شبکه

متخصصین با تجربه این شرکت در زمینه شبکه سازمان شما را با جزئی‌ترین روش‌ها امن‌سازی کرده و آسیب‌پذیری‌های آن را به حداقل می‌رسانند تا شما با خیال راحت به فعالیت‌ بپردازید و با کارمندان، همکاران و مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

امن‌سازی ایمیل

کارشناسان شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد تنظیمات محیط ایمیل شرکت شما را به دقت بررسی کرده و آن را به صورت کامل، امن سازی می‌نمایند تا تهدیدهای مقابل سازمان و مشتریان شما هرگز نتوانند از طریق ایمیل نفوذ کنند.

امن‌سازی وب‌ سرورها

وب‌اپلیکیشن‌ها که بخشی از وب سرور به شمار می‌روند، برای مهاجمین و هکرها یکی از پرکاربردترین منابع نفوذ به سازمان شما به حساب می‌آیند و رمزگشایی گذرواژه‌، تزریق SQL ،DoS ،DDoS و بسیاری دیگر، از ابزارهای متداول آن‌ها هستند. در این بخش از امن‌سازی، امنیت وب‌سرورهای سازمان با دقت بالا بررسی شده و با استقرار کنترل‌های امنیتی مورد نیاز آن، نفوذپذیری وب سرور به کمترین حالت خود می‌رسد.

امن‌سازی سرورهای ابری

در صورتی که از هاست‌ها یا ذخیره‌سازهای ابری استفاده می‌کنید، در معرض انواع تهدیدهای ناشناخته و سرسخت قرار می‌گیرید. متخصصین ما بسترهای ابری شما را شناسایی کرده و راه‌های نفوذ به آن‌ها را با حرفه‌ای‌ترین روش‌ها برای همیشه می‌بندند.