خدمات ردتیمینگ
(Red Teaming)

با خدمات Red Teaming شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد، می‌توانید توانایی‌های دفاعی سازمان خود در برابر پیشرفته‌ترین تهدیدهای حال حاضر را ارزیابی کرده و بهبود ببخشید.

چالش ها

تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و فرآیندهای حمله (TTP) دائماً در حال تغییر هستند و هر سازمانی باید بداند که چگونه تهدیدها را شناسایی و متوقف کند و در آینده از آن جلوگیری کند. پیچیدگی تهدیدات سایبری امروزی چالش‌هایی را برای سازمان‌ها ایجاد می‌کند:

عدم مهارت در شناسایی فعالیت‌های مخرب

تیم های امنیتی جهت شناسایی فعالیت های مخرب با استفاده از ابزارهای امنیتی در محیط سازمان به درستی آموزش نمی‌بینند. این می‌تواند سازمان‌ها را در برابر حملاتی که فقط کمی پیچیده‌تر از حالت معمول هستند، آسیب‌پذیر کند.

ابزارهای امنیتی نامناسب

بسیاری از سازمان‌ها از مجموعه گسترده‌ای از ابزارهای امنیتی برخوردارند که برای محافظت از سازمان خود روی آنها حساب می‌کنند. یکی از چالش‌های پیش روی آنها این است که متوجه شوند آیا این ابزارها کارآمد بوده و قادر به جلوگیری از یک حمله مدرن هستند یا خیر.

سیاست‌های ضعیف تشخیص و پاسخ

سازمان‌های بسیاری از ابزارهای امنیتی زیادی برخوردارند، اما فاقد سیاست‌ها و رویه‌های تشخیص و واکنش کامل لازم برای جلوگیری از وقوع حملات پیشرفته هستند.

مزایای تمرینات Red Team

ارزیابی سازمان در مقابل حملات نفوذ شبیه‌سازی شده دنیای واقعی

شناسایی و محافظت از دارایی‌ها و رفع آسیب‌پذیری‌ها

زمان پاسخ‌دهی سریع‌تر به رخدادهای امنیتی

چرا سیندادسک؟

فراتر از اسکن آسیب پذیری بروید

خدمات Red Teaming سیندادسک چیزی بیش از یک اسکن آسیب پذیری ساده را ارائه می‌دهد. این تست‌ها برای نفوذ به اعماق شبکه‌های شما، سوء استفاده از آسیب‌پذیری‌ها و شناسایی نقاط ضعف امنیتی طراحی شده‌اند و شما را در مقابل تهدیدهایی که از این شکاف‌ها بهره‌برداری می‌کنند قدرتمند می‌سازد.

منبعی غنی از تهدیدهای پیشرفته

سیندادسک از اطلاعات پیشرفته‌ترین تهدیدها برای درک تاکتیک‌ها، تکنیک‌ها و فرآیندهای (TTP) تهدیدها استفاده می‌کند که مهاجمان برای نفوذ به محیط شما و انجام اقدامات مخرب استفاده می‌کنند.

تخصص برگرفته شده از دنیای واقعی

تیم سیندادسک دارای مهارت های بی رقیبی است که از تجربیات خود در پاسخ به رخداد، جرم‌یابی و عملیات Red Teaming برای ایجاد حملات شبیه‌سازی شده پیچیده و مقاوم‌سازی شما در مقابل آن‌ها استفاده می‌کند.

آنچه سیندادسک ارائه می دهد

تیم Red Teaming سیندادسک مراحل مختلف معمولاً در امتداد مسیر زنجیره کشتن ردیابی می‌شود: شناسایی فعال، تحویل و بهره برداری، فرماندهی و کنترل، عملیات و بازبینی پس از اقدام. پس از پایان تمرین، سیندادسک راهنمایی عملی ارائه می‌دهد.

تیم Red Teaming سیندادسک مراحل مختلف حمله‌های پیشرفته سایبری را در محیط شما پیاده سازی می‌کند. این مراحل شامل جمع آوری اطلاعات، شناسایی میزبان‌های فعال، بهره برداری، فرماندهی و کنترل و… می‌شود.
پس از پایان این شبیه سازی‌ها، سیندادسک راهنمایی عملی برای پیشگیری از وقوع آنها در آینده به شما ارائه می‌دهد.

در خدمات Red Teaming، مرکز عملیات امنیت (SOC) یا سازوکار امنیت داخلی سازمان شما در برابر حمله‌های شبیه‌سازی و کنترل شده سنجیده می‌شود و در یک بازه زمانی معین، عملیات تست نفوذ نسل گذشته و جدید و همچنین تکنیک‌های مهندسی اجتماعی بر روی آن پیاده‌سازی می‌شود. در صورتی که سازمان شما از یک SOC برخوردار نیست، این خدمات بر روی زیرساخت‌های سازمان شما انجام می‌گردد. با پیاده‌سازی این فعالیت‌ها، به شما کمک می‌کنیم از توانایی دفاع و پاسخ‌دهی خود در مقابل تهدیدهای امنیتی مطمئن شوید.

عملیات Red Teaming با اعمال تکنیک‌های مهندسی اجتماعی و تست نفوذ، واکنش سازمان شما را در مقابل تهدیدهای امنیتی شبیه‌سازی شده و بر اساس تهدیدهای واقعی بررسی می‌کند. خدمات Red Teaming شرکت مهندسی امن ارتباط سیندادسک، به شما کمک می‌کند توانایی سازمان خود را در کنترل‌ امنیتی، شناسایی تهدیدها، تشخیص رخدادهای امنیتی و پاسخ‌دهی ارزیابی کنید.

سلسله مراتب عملیات Red Teaming با خدمات تست نفوذ‌ تفاوت‌های زیادی دارد، از این جهت که ابزارها و تکنیک‌های آن پیشرفته‌تر است و پس از شناسایی نقطه ورود، از آن به طور عمیق بهره‌برداری می‌کند. این تکنیک‌ها شامل اجرای شبیه‌سازی شده حمله‌های فیشینگ، مهندسی اجتماعی و بسیاری دیگر نیز می‌شود.

سناریوها‌ی حمله‌ی Red Teaming می‌تواند تقلیدی از گروه‌های مهاجم سایبری شامل گروه‌های غیر وابسته، سازمان‌یافته و مجرمان سایبری باشد. ما تکنیک‌های دهه‌های گذشته و نوین امروزی را بر روی لایه‌های متفاوت زیرساخت سازمان شما پیاده‌سازی می‌‎کنیم تا مقاومت سازمان‌تان را در برابر نفوذ، نشت داده، کلاهبرداری سایبری، سرقت دارایی‌ها و بسیاری از تهدیدهای دیگر بسنجیم.