خدمات پدافندی

هدف اصلی خدمات پدآفندی (Defensive)، متوقف‌سازی نفوذ و دسترسی غیر مجاز است که با کمک ابزارها و عملیات امنیتی این هدف حاصل می‌شود. شما از رویکردهای پدآفندی امنیت سایبری استفاده می‌کنید تا تهدیدهای سایبری سازمان خود را قبل از ایجاد اثرات مخرب تشخیص داده و از آن‌ها پیشگیری نمایید.

از راهکارهای متداول این رویکرد می‌توان به به‌کارگیری نرم‌افزارهای ضدبدافزار، استفاده از فایروال‌ها،‌ پچ کردن نرم‌افزارها و رفع ایراد سیستم‌ عامل‌ها اشاره کرد. راهکارهای گفته شده، در گذشته تا حد زیادی از ورود تهدیدها به سازمان‌ها جلوگیری ‌می‌کردند، اما با پیچیده‌تر شدن روش‌های حمله اثربخشی خود را پیوسته از دست داده‌اند.

آنچه مهندسی امن ارتباط سینداد (سیندادسک) در خدمات پدآفندی خود به شما ارائه می‌کند،‌ راهکارهایی هستند که توانایی دفاعی سازمان شما را مطابق با بهترین رویکردهای بین‌المللی ارتقا می‌دهند و به شما کمک می‌کنند همواره انواع مختلفی از تهدیدها را شناسایی کرده،‌ اثر آن‌ها را خنثی نموده و در نهایت خود را در مقابل آن‌ها ایمن سازید.

و بسیاری دیگر که شما با انتخاب مهندسی امن ارتباط سینداد (سیندادسک) به دست می‌آورید.

خدمات ارزیابی تسخیرشدگی (Compromise Assessment)

 این خدمات بدین جهت طراحی شده است که شما را قادر سازد فعالیت‌های مخرب مهاجمان سایبری را در سازمان تشخیص دهید. ارزیابی تسخیر شدگی از تجربیات غنی تیم امنیتی شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد (سیندادسک) استفاده می‌کند تا موارد نفوذ که به وسیله‌ی مهاجمان حرفه‌ای انجام شده است، به صورت کامل آشکار شوند.

خدمات بهمبود SIEM

با تنظیم صحیح SIEM مرکز عملیات امنیت خود، خطاهای ناشی از هشدارهای غلط را کاهش دهید.خدمات امن‌سازی (Hardening)

امن سازی به فرآیندی گفته می‌شود که طی آن سیستم‌ها به صورت امن، کانفیگ و به روزرسانی شده و مقررات عملیاتی و سیاست‌های امنیتی‌ای بر روی آن‌ها تنظیم می‌شوند تا محیطی امن برای فعالیت آن‌ها ایجاد گردد؛ ضمن اینکه سرویس‌ها و برنامه‌های غیر ضروری را نیز حذف می‌کند. با این کار، آسیب‌پذیری‌های زیرساخت سازمان برطرف شده و احتمال نفوذ تهدیدها تا حد زیادی کاهش می‌یابد.طراحی هوش تهدید سازمانی

شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد (سیندادسک) ردپای تهدیدها را در سازمان شما به صورت دقیق و جزئی شناسایی کرده و اطلاعات مورد نیاز مربوط به مهاجم را تهیه می‌کند تا تیم امنیتی (SOC) از آن برای تحلیل جزئیات حمله استفاده نماید.

 

 

خدمات پاسخ دهی به رخدادهای امنیتی (Incident Response)

تیم خدمات پاسخ به رخداد سیندادسک برای رسیدگی به رخدادهای امنیتی مهم، تجزیه و تحلیل امنیتی و جرم‌یابی، با سازمان‌ها برای متوقف نمودن حملات سایبری فوری و اجرای یک راه حل طولانی مدت برای جلوگیری از وقوع دوباره آن‌ها همکاری می‌کند.