خدمات مدیریت شده سیندادسک

بدون نیاز به سرمایه‌گذاری‌های گسترده بر روی تجهیزات و ابزارهای مختلف امنیتی، رخدادهای امنیتی سرتاسر سازمان خود را مدیریت کنید.

اساسا پیاده‌سازی راهکارها، عملیات و فناوری‌هایی که بتوانند به طور کامل بخش‌های مختلف سایبری یک سازمان را ایمن کنند، کاری پیچیده، زمان‌بر و بسیار پر هزینه است. نیاز به مواردی همچون تجهیزات متعدد،‌ نیروهای انسانی متخصص، انتقال دانش فنی‌، فناوری مناسب و سایر موارد به پیچیدگی کار اضافه می‌کند.

 خدمات مدیریت شده شرکت مهندسی امن ارتباط سینداد شما را از برترین راهکارها و فناوری‌های امنیتی و همچنین، تخصص بالای نیروی انسانی بهره‌مند می‌سازد، بدون اینکه لازم باشد امکانات بسیاری در سازمان شما فراهم شود.

و بسیاری دیگر که شما با انتخاب مهندسی امن ارتباط سینداد به دست می‌آورید.

هوپان مدیریت‌شده (MXDR)

با سامانه جامع و مدیریت شده‌ی تشخیص و پاسخ‌ در نقاط پایانی، لازم نیست به منابع امنیتی بسیار و تخصص بالا در شکار تهدیدهای پیشرفته امروزی دسترسی داشته باشید. هدف هوپان XDR این است که با کمترین هزینه، شما را به بهترین نتیجه برساند.

نخجیرپان (MDR)

نخجیرپان MDR دارای نظارت، مدیریت و پاسخ‌دهی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته است و این سامانه با ترکیب پیچیده‌ترین الگوریتم‌های امن سازی و رمز نگاری، سطح بالایی از امنیت را فراهم می کند.